Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

Te tu guli, audz, iedvesmojies, esi ar savējiem. Te tu bagātinies, pilnveidojies, gatavojies jaunai dienai. Tavu namu mēs esam uzcēluši vietā, kur izsenis darbojušies radoši, bezbailīgi, atvērti prāti. Te visapkārt dzimušas inovācijas, jaunais, svaigais – šī ir viena no iedvesmas bagātākajām vietām Rīgā.

Ilgi pirms radošums un inovācijas tika pasludinātas par vadošajām tendencēm pasaulē, ilgi pirms tam te – šajā rajonā TAS viss jau notika – te ražoja, te izgudroja, te dzīvoja, te mūsdienīgākajā kino skatījās filmas.

Te ir vieta, kur rodies tu – dinamisks, gudrs pilsētnieks, kas tur roku uz pulsa, rada – strādā, dzīvo, priecājas, nenošķirot neko. Jaunā Teika ir par tevi. Cilvēku ar gribu, sapņiem, prātu, talantiem. Tu te dzīvo, tu radi.

Jaunā Teika atrodas VEFRESH apkārtnē, kas ir mājvieta lielākajam skaitam informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) profesionāļu un uzņēmumu reģionā, veidojot vairāk nekā 43% no Latvijas IKT nozares eksporta.

Jaunās Teikas ēku galvenās prioritātes ir funkcionalitāte un pieejamība. Būvniecības procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta augstas energoefektivitātes risinājumiem, tādējādi samazinot ikmēneša komunālos izdevumus, piemēram, par apkures un elektrības rēķiniem. 

Visi Jaunās Teikas dzīvokļi ir ar A klases enerģijas sertifikātiem. Dzīvojamās telpas savstarpēji ir izvietotas tā, lai visos dzīvokļos iekļūtu maksimāli daudz dienas gaismas, un tie būtu pasargāti no ielu trokšņiem. 

Jaunās Teikas lokācija nodrošina ērtu pieeju pilsētas aktīvākajiem punktiem, sabiedriskām iestādēm un atpūtas zonām. 
Pašu rajonu raksturo plaši, labiekārtoti laukumi, īpašu uzmanību pievēršot bērnu rotaļu laukumu un daudzveidīgas ainavas izveidei, veidojot ziedošus dārzus, kas priecēs no agra pavasara līdz vēlam rudenim.

Jaunās Teikas jauno dzīvokļu cenu politika ir pieejama plašam pircēju lokam, tostarp jaunajām ģimenēm. Tieši tāpēc Jauno Teiku par savu mājvietu sauc jau vairāk nekā 800 ģimenes.

 

Jaunās Teikas birojos strādā ap 4000 speciālistu. 2009.gadā biroju ēka Valters ieguva atzinību kā labākais biroju ēkas projekts, savukārt 2016.gadā topošais Jaunās Teikas biroju komplekss iekļuva Latvijas ilgtspējīgāko projektu trijniekā.

HANNER grupas uzņēmumi darbojas sešās Centrālās un Austrumeiropas reģiona valstīs – Lietuvā, Latvijā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā. Jau 20 gadus Hanner grupa ir lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs Lietuvā ar nekustamā īpašuma aktīvu un projektu portfeli aptuveni viena miljarda eiro vērtībā.

Uzņēmums ir attīstījis vairāk nekā 30 projektus ar aptuveno kopējo vērtību 500 miljoni eiro. Kopā ir izbūvēti vairāk nekā 270 000 m² komercplatību un vairāk nekā 250 000 m² dzīvojamo platību.

Pašreiz HANNER grupa attīsta astoņus dažādus projektus ar vairāk nekā 1000 dzīvokļiem un ir jau uzcēlusi un nodevusi ekspluatācijā vairāk nekā 3000 dzīvokļus pēdējo desmit gadu laikā. Citi HANNER grupas projekti Rīgā: 26Vesetas un Place11.

HANNER grupa ir atzīta par Latvijas vadošo nekustamo īpašumu attīstītāju prestižajā "Euromoney awards". 

 

Lai pieteiktos jaunumiem atstājiet kontaktus šeit
Lūdzu, norādiet savu epasta adresi
Lūdzu, atzīmējiet, ka piekrītat noteikumiem

Paldies!

Jūsu kontaktinformācija ir saņemta. Mēs ar Jums drīz sazināsimies!