Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

Jaunā Teika ir spilgts, gudrs rajons blakus Rīgas galvenajai artērijai – Brīvības ielai, uzcelts vēsturiskā, leģendārā vietā, kur satiekas VEF rajona industriālās un kultūras vērtības un Teikas smalkums. Jaunā Teika apzināti veidota ļoti dinamiskā, urbānā vidē, apvienojot izcilas biznesa ēkas, dzīvojamos namus un dzīves telpu. Rajona mūsdienīgums slēpjas spējā unikāli sabalansēt dzīvošanas un darba zonu, sniedzot labākos resursus šeit dzīvojošo un strādājošo izaugsmei, labklājībai.

Jaunā Teika turpina vietējās tradīcijas, attīstot šejieniešu seno prasmi apvienot biznesu ar kultūru un atbalstošu dzīvesvidi. Viss šeit radīts kā atbalstoša vide te mītošo mērķu un sapņu sasniegšanai. Tu te dzīvo, tu radi.

Jaunās Teikas novietojums ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuriem ir svarīga pilsētas pieejamība un dinamiska apkārtne. Atrodoties bijušās VEF rūpnīcas tuvumā, Jaunā Teika veicina un piedzīvo rajona atdzimšanu ar iepirkšanās centra, banku, valsts iestāžu, jaunu kultūras centru, restorānu un kafejnīcu rašanos.