Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

KONFERENČU CENTRS

Fantadroms ir fantāziju aerodroms. Vieta, kur izpaust savas idejas un realizēt skaistus notikumus un pasākumus. Tajā ir viss nepieciešamais jebkāda pasākuma norisei, sākot ar gaismas, skaņas un videotehniku, beidzot ar virtuvi ēdinātājiem, kur izpausties, un komandu, kas spēj to visu apkalpot. Telpas ir viegli pielāgojamas un modificējamas klātienes, tiešsaistes un hibrīdpasākumiem, taču vizuāli baudāmas arī kā lokācija pati par sevi. Iepazīsties ar Fantadroma stāstu šeit un rezervē datumu savam pasākumam šeit.

VIETA DARBAM

Teikums kopstrādes telpas, kā arī biroju ēkas Ausma, Teodors, Valters un Henrihs celtas darbinieku labklājībai – nodrošināta ērta nokļūšana, pakalpojumi un publiskās telpas, tādējādi veidojot līdzsvaru starp darba un brīvā laika aktivitātēm, lai cilvēki šeit vienkārši justos labi!

DARBA VIDE

Teodors un Henrihs biroju ēkas ir saņēmušas BREEAM klases efektivitātes sertifikāciju. Tiek nodrošināta komfortabla un produktīva darba vide, kas ietver individuāli regulējamu ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu, diennakts drošību un citas ērtības, kā arī dabisko apgaismojumu dienas laikā un elpu aizraujošu skatu uz pilsētas ainavu.

TIKŠANĀS VIETA

Pieejamas dažādas sapulču telpas gan mazāku, gan lielāku pasākumu rīkošanai ar iespēju uzņemt no 2 līdz 120 sapulču dalībniekiem. Informācija par rezervēšanu un citiem jautājumiem pieejama ŠEIT.

ĪPAŠI VEIDOTAS ĒRTĪBAS

Jaunajā Teikā pieejams kopienas sporta klubs SQUAD Hour, kurš aprīkots ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām un piedāvā plašu trenažieru un grupu nodarbību klāstu. No kluba telpām 15. stāvā paveras brīnišķīgs 360o panorāmas skats uz Rīgu. Savukārt, kokteiļbārs MINOX no pasākumu telpām dienā vakarā pārtop par vietu, kur baudīt neatkārtojamu skatu, labu atmosfēru un, protams, izcilus kokteiļus.

INFRASTRUKTŪRA

Restorāna un ēdināšanas pakalpojumus nodrošina 10 HITS un Daily. Biroju ēkās Teodors un Henrihs izvietoti pirmās nepieciešamības preču veikals Narvesen, Maxima Express pārtikas veikals, šokolādes māja TASTE Caps, skaistumkopšanas salons WOW Beauty Lounge, aptieka Apotheka un privātais bērnudārzs Dudiņdārzs.

IKDIENAS SĪKUMI

Ērta auto novietošana daudzstāvu vai virszemes autostāvvietā. Elektromobiļu uzlādes punkti, velosipēdu novietnes, skūteru koplietošanas pakalpojums, auto koplietošanas pakalpojums ar City Bee un CAR GURUDPD un VENIPAK paku skapis un WashBox ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi.

ĒRTA NOKĻŪŠANA

Jaunajā Teikā iespējams nokļūt 15-30 minūšu laikā no visiem Rīgas rajoniem, tostarp Rīgas starptautiskās lidostas. Nokļūstiet šeit ar auto, velosipēdu, sabiedrisko transportu - šurp brauc gan autobusi, gan tramvaji, gan trolejbusi - vai nāciet kājām!

Zvani un
izvēlies savu biroju
jau tagad!

Normunds Muskats
+371 2026 6622

Jaunā Teika ir spilgts, gudrs rajons blakus Rīgas galvenajai artērijai – Brīvības ielai, uzcelts vēsturiskā, leģendārā vietā, kur satiekas VEF rajona industriālās un kultūras vērtības un Teikas smalkums. Jaunā Teika apzināti veidota ļoti dinamiskā, urbānā vidē, apvienojot izcilas biznesa ēkas, dzīvojamos namus un dzīves telpu. Rajona mūsdienīgums slēpjas spējā unikāli sabalansēt dzīvošanas un darba zonu, sniedzot labākos resursus šeit dzīvojošo un strādājošo izaugsmei, labklājībai.

Jaunā Teika turpina vietējās tradīcijas, attīstot šejieniešu seno prasmi apvienot biznesu ar kultūru un atbalstošu dzīvesvidi. Viss šeit radīts kā atbalstoša vide te mītošo mērķu un sapņu sasniegšanai. Tu te dzīvo, tu radi.

Jaunās Teikas novietojums ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuriem ir svarīga pilsētas pieejamība un dinamiska apkārtne. Atrodoties bijušās VEF rūpnīcas tuvumā, Jaunā Teika veicina un piedzīvo rajona atdzimšanu ar iepirkšanās centra, banku, valsts iestāžu, jaunu kultūras centru, restorānu un kafejnīcu rašanos.