Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

Šī ir vide, kur viss tev svarīgais ir rokas stiepiena attālumā. Dzīve Jaunajā Teikā ir stāsts par to, kā tu vadi savas dienas, kur tu iedvesmojies, atjaunojies un kur esi kopā ar saviem mīļajiem. Tava personīgā telpa, kas radīta, domājot tieši par tavām vajadzībām. 

 

Šobrīd iegādei pieejami dzīvokļi ēkā Ropažu 14, k-1, 14A un 14B.

Kļūt par Jaunās Teikas iedzīvotāju ir vienkārši:

1. Izvēlies dzīvokli

Jebkurā tev izdevīgā laikā gaidām tevi ciemos uz gardu kafiju vai tēju Jaunās Teikas dizaina dzīvokļos. Mūsu draudzīgie pārdevēji tev parādīs un izstāstīs visu būtisko gan par rajonu un dzīvošanu tajā, gan dzīvokļiem. Pārdevēji iepazīstinās arī ar būtiskākajām praktiskajām lietām – ēkas un dzīvokļu tehnisko aprakstu un pieejamajiem dzīvokļu plānojumiem.

Jaunos dzīvokļus vari apskatīt pats savām acīm un pārliecināties par veiksmīgajiem dizaina risinājumiem un ērto plānojumu.

Ja sev piemērotāko dzīvokli izvēlēsies uzreiz, pārdevējs uz pāris dienām to rezervēs tieši tev.

2. Paraksti līgumu 

Kad izvēlēsies sev labāko dzīvokli, saskaņosim un noslēgsim ar tevi pirkuma līgumu.

Sadarbojamies ar visām vadošajām bankām un Altum, kas nozīmē, ka jaunajām ģimenēm un jaunajiem profesionāļiem - Altum programmas klientiem - pirmās iemaksas summa būs vidēji no 5 līdz 10 procentiem no pirkuma summas. Ja Altum programmu neizmanto, pirmās iemaksas summa būs vidēji 15 procenti no pirkuma summas.

Visus laikietilpīgos un birokrātiskos procesus noorganizēsim tavā vietā – vienosimies ar notāru par līguma parakstīšanu, iesniegsim un izņemsim dokumentus no Zemesgrāmatas. 

3. Sāc skaistu dzīvi Jaunajā Teikā!

Tiklīdz visi dokumenti būs sakārtoti, nodosim tev tava jaunā dzīvokļa atslēgas un garantiju par dzīvokļa kvalitāti divu gadu garumā.

Dzīvoklī vari ievākties kaut uzreiz un nekavējoties sākt plānot tā iekārtojumu. Vari izvēlēties kādu no mūsu interjeristu priekšlikumiem, vai izstrādāt pats savējo.

PĀRDOMĀTI, KVALITATĪVI, SKAISTI

Jaunās Teikas dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilst gudras un mūsdienīgas ēkas kritērijiem. Visi Jaunās Teikas dzīvokļi tiek nodoti saviem jaunajiem īpašniekiem gatavi dzīvošanai. Dzīvokļu telpu izvietojums ir rūpīgi pārdomāts, lai maksimāli izvairītos no neizmantojamās platības. Dzīvokļu plānā ir aprēķināta vieta visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm un tehnikai, lai radītu funkcionālu un ērtu vidi.

 Katra dzīvokļa plānojumam ir sagatavoti interjera dizainera ieteikumi, pamatojoties uz ergonomiskāko telpas izmantojumu. Lai atbalstītu vietējos, mēs esam izvēlējušies labākās kvalitātes un dizaina mēbeles un interjera priekšmetus, kas ražoti Latvijā, un piedāvājam šo izlasi jaunajiem rezidentiem. Apdarē ir izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli. Katra detaļa ir rūpīgi izvēlēta un pārdomāta. Mēs izvēlamies uzticamus ražotājus, kas ir pierādījuši sava produkta kvalitāti un kompānijas, kuras ir tehnoloģiski attīstītas un piedāvā sevi pierādījušas inovācijas.

DROŠI UN ĒRTI

Jaunajā Teikā par drošību domājam vairākos līmeņos. Pirmkārt, ēkas mūra sienas, durvju un logu sistēmas nodrošina optimālu aizsardzību pret ielaušanos mājā un dzīvokļos. Otrkārt, ēkas būvniecībā ir izmantoti materiāli ar augstākajiem ugunsdrošības rādītājiem. Treškārt, izmantotie celtniecības materiāli ir nekaitīgi veselībai.

Vienmēr tik aktuālajam jautājumam par automašīnu novietošanu piedāvājam trīs variantus - virszemes autostāvvietas pie mājas, pazemes autostāvvietas vai kādu no daudzstāvu autostāvvietām pāris minūšu attālumā no mājas. 

IZDEVĪGI

Dzīvojamo telpu lielā mērā raksturo tās energotaupība un ikmēneša komunālie maksājumi. Ēkas ārsienas ir būvētas no pašmāju firmas AEROC jaunākās paaudzes gāzbetona blokiem.  Mūsu siltumnoturības koeficients ir par 12% labāks kā būvnormatīvos noteiktais, tieši tāpēc maksājumi par apkuri ir neredzēti zemi. Materiāls ir viegls, izturīgs un elpojošs, turklāt tas ir ekoloģiski tīrs, videi draudzīgs un nekaitīgs veselībai. Logiem un balkonu durvīm ir izvēlēta PVC seškameru sistēma ar konstrukcijas būvdziļumu 83 mm, kas nodrošina siltuma izolācijas koeficientu Ui = 0,92 W/m2K. Runājot vienkārši, komforta līmenis un dzīves kvalitāte Jaunajā Teikā ir augstāka, kamēr dzīvošanas izmaksas ir ievērojami zemākas. 

Jaunās Teikas fiksētā apsaimniekošanas maksa ir 0,55 EUR/m2, kas tiek piemērota tikai par iekštelpu platību. Katras telpas saimnieks ar individuāliem skaitītājiem regulē savu elektrības, apkures un ūdens patēriņu, tādējādi maksājot tikai par savu reālo patēriņu. Ieviešot savās telpas "Gudrās mājas" pakalpojumu, ir iespējams samazināt siltumenerģijas patēriņu vēl par 30%, un tiešsaistē sekot līdzi patēriņam atrodoties jebkurā pasaules vietā.

ŠOBRĪD IEGĀDEI PIEEJAMI DZĪVOKĻI ĒKĀS ROPAŽU IELĀ 14 k-1, 14 A UN 14 B.