Pēdējie dzīvokļi Jaunajā Teikā. Izvēlies savējo jau tagad!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

VIETA

Jaunās attīstības rajons, labiekārtota un ērta infrastruktūra, patīkama vide.

IDEĀLA PIEEJAMĪBA

Ērta piebraukšana ar automašīnu un velosipēdu. Tuvumā autobusi, trolejbusi un tramvaji, kas savieno lokāciju ar visiem Rīgas rajoniem.

ARHITEKTŪRA

Funkcionālas, modernas, reprezentablas augstceltnes ar plašiem ieejas vestibiliem.

PIELĀGOJAMAS PLATĪBAS

Atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, pielāgojama biroju platība no 300 līdz 2000 m² vienā stāvā.

A KLASES TEHNISKIE STANDARTI

A klases standartu biroji. Ēkas aprīkota ar ātrgaitas Schindler liftiem, BMS, apkures un kondicionēšanas sistēmu ar temperatūras kontroli katrai telpai, autonomu ventilācijas sistēmu katram stāvam, 7/24 apsardzi, videonovērošanu koplietošanas telpās, ugunsgrēka trauksmes un Sprinkleru smidzināšanas sistēmām.

IZCILA DARBA VIDE

Komfortabla un produktīva atmosfēra biroju darbiniekiem. Dienas gaisma, lieli, atverami logi, skats uz pilsētas panorāmu, individuāli regulējama ventilācijas, apkures un kondicionēšanas sistēma. Birojos darbinieku ērtībām izveidotas dušas, drēbju skapji, žāvētāji. Īpaša novietne paredzēta velosipēdiem. Savukārt elektromobiļu īpašnieki varēs veikt elektrouzlādi turpat objekta teritorijā.

PLAŠA AUTOSTĀVVIETA

Slēgta daudzstāvu stāvvieta ar karšu piekļuves kontroles sistēmu vairāk nekā 500 automašīnām, un bezmaksas virszemes stāvvieta viesu automašīnām ar vairāk nekā 150 vietām.

ATTĪSTĪTA INFRASTRUKTŪRA

Biznesa ēkas Valters pirmajā stāvā ir pieejams pusdienu restorāns un kafejnīca “Daily”. Iedvesmas ēkā Ausma gardas maltītes piedāvā kopā strādāšanas telpu "TEIKUMS" restorāns, kur kā ēdinātāji darbojas talantīgie "Terra Restorānu" pavāri . Tuvumā četri iepirkšanās centri, sešas skolas, seši bērnudārzi, astoņi fitnesa centri, kā arī bankas, kafejnīcas, restorāni, veikali, kultūras centri, dizaina veikali, valsts un pašvaldības iestāžu filiāles.

Jūsu
jautājumi
tiek gaidīti

Mārtiņš Elsts
+371 2 66 333 63

Pateicoties ērtai satiksmei, pilsētas centrs ir sasniedzams vien 10 minūšu laikā. Jaunuzceltā Austrumu maģistrāle atvieglo un paātrina nokļūšanu līdz Krastmalai, un pat līdz Vecāķu pludmalei var nokļūt 15 minūtēs. Ērti pieejamā attālumā ir skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes un diennakts aptiekas, izklaides vietas un aktīvās atpūtas iespējas. Tuvumā atrodas Mežaparks, Jugla, Purvciems un Pļavnieki. Jaunās Teikas centrālā lokācija nodrošina iespēju dažādību. Darba dienās tie ir ērti sasniedzami biznesa centri, izglītības iestādes, valsts iestādes un dažādu servisu sniedzēji, bet brīvdienās tieši blakus ir izklaides centri, mežs, aktīvā atpūta vai pludmale.