Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

VIETA DARBAM

Teikums kopstrādes telpas, kā arī biroju ēkas Ausma, Teodors un Valters celtas darbinieku labklājībai – nodrošināta ērta nokļūšana, pakalpojumi un publiskās telpas, tādējādi veidojot līdzsvaru starp darba un brīvā laika aktivitātēm, lai cilvēki šeit vienkārši justos labi!

DARBA VIDE

Visas biroju ēkas ir saņēmušas BREEAM klases efektivitātes sertifikāciju. Tiek nodrošināta komfortabla un produktīva darba vide, kas ietver individuāli regulējamu ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu, dušas telpas, slēdzamus skapīšus, fēnus, diennakts drošību un citas ērtības, kā arī dabisko apgaismojumu dienas laikā un elpu aizraujošu skatu uz pilsētas ainavu.

TIKŠANĀS VIETA

Pieejamas dažādas sapulču telpas gan mazāku, gan lielāku pasākumu rīkošanai ar iespēju uzņemt no 2 līdz 120 sapulču dalībniekiem. Informācija par rezervēšanu un citiem jautājumiem pieejama ŠEIT.

ĒRTA NOKĻŪŠANA

Jaunajā Teikā iespējams nokļūt 15-30 minūšu laikā no visiem Rīgas rajoniem, tostarp Rīgas starptautiskās lidostas. Nokļūstiet šeit ar auto, velosipēdu, sabiedrisko transportu - šurp brauc gan autobusi, gan tramvaji, gan trolejbusi - vai nāciet kājām!

ĪPAŠI VEIDOTAS ĒRTĪBAS

Jaunajā Teikā pieejams kopienas sporta klubs SQUAD Hour, kurš aprīkots ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām un piedāvā plašu trenažieru un grupu nodarbību klāstu. No kluba telpām 15. stāvā paveras brīnišķīgs 360o panorāmas skats uz Rīgu. Savukārt, kokteiļbārs MINOX no pasākumu telpām dienā vakarā pārtop par vietu, kur baudīt neatkārtojamu skatu, labu atmosfēru un, protams, izcilus kokteiļus.

INFRASTRUKTŪRA

Restorāna un ēdināšanas pakalpojumus nodrošina Mākonis, BALTS un Daily. Biroju ēkā Teodors izvietoti pirmās nepieciešamības preču veikals Narvesen, Maxima Express pārtikas veikals un šokolādes māja TASTE Caps. Jūsu ērtībām drīz šeit tiks atvērts arī bērnudārzs, aptieka un konferenču centrs!

IKDIENAS SĪKUMI

Ērta auto novietošana daudzstāvu vai virszemes autostāvvietā. Elektromobiļu uzlādes punkti, velosipēdu novietnes, skūteru koplietošanas pakalpojums, auto koplietošanas pakalpojums CAR GURUDPD paku skapis un WashBox ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi.

Jūsu
jautājumi
tiek gaidīti

+371 20009670, +371 67224803

Pateicoties ērtai satiksmei, pilsētas centrs ir sasniedzams vien 10 minūšu laikā. Jaunuzceltā Austrumu maģistrāle atvieglo un paātrina nokļūšanu līdz Krastmalai, un pat līdz Vecāķu pludmalei var nokļūt 15 minūtēs. Ērti pieejamā attālumā ir skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes un diennakts aptiekas, izklaides vietas un aktīvās atpūtas iespējas. Tuvumā atrodas Mežaparks, Jugla, Purvciems un Pļavnieki. Jaunās Teikas centrālā lokācija nodrošina iespēju dažādību. Darba dienās tie ir ērti sasniedzami biznesa centri, izglītības iestādes, valsts iestādes un dažādu servisu sniedzēji, bet brīvdienās tieši blakus ir izklaides centri, mežs, aktīvā atpūta vai pludmale.