Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk

KONFERENČU CENTRS

Fantadroms ir fantāziju aerodroms. Vieta, kur izpaust savas idejas un realizēt skaistus notikumus un pasākumus. Tajā ir viss nepieciešamais jebkāda pasākuma norisei, sākot ar gaismas, skaņas un videotehniku, beidzot ar virtuvi ēdinātājiem, kur izpausties, un komandu, kas spēj to visu apkalpot. Telpas ir viegli pielāgojamas un modificējamas klātienes, tiešsaistes un hibrīdpasākumiem, taču vizuāli baudāmas arī kā lokācija pati par sevi. Iepazīsties ar Fantadroma stāstu šeit un rezervē datumu savam pasākumam šeit.

VIETA DARBAM

Teikums kopstrādes telpas, kā arī biroju ēkas Ausma, Teodors, Valters un Henrihs celtas darbinieku labklājībai – nodrošināta ērta nokļūšana, pakalpojumi un publiskās telpas, tādējādi veidojot līdzsvaru starp darba un brīvā laika aktivitātēm, lai cilvēki šeit vienkārši justos labi!

DARBA VIDE

Teodors un Henrihs biroju ēkas ir saņēmušas BREEAM klases efektivitātes sertifikāciju. Tiek nodrošināta komfortabla un produktīva darba vide, kas ietver individuāli regulējamu ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu, diennakts drošību un citas ērtības, kā arī dabisko apgaismojumu dienas laikā un elpu aizraujošu skatu uz pilsētas ainavu.

TIKŠANĀS VIETA

Pieejamas dažādas sapulču telpas gan mazāku, gan lielāku pasākumu rīkošanai ar iespēju uzņemt no 2 līdz 120 sapulču dalībniekiem. Informācija par rezervēšanu un citiem jautājumiem pieejama ŠEIT.

ĪPAŠI VEIDOTAS ĒRTĪBAS

Jaunajā Teikā pieejams kopienas sporta klubs SQUAD Hour, kurš aprīkots ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām un piedāvā plašu trenažieru un grupu nodarbību klāstu. No kluba telpām 15. stāvā paveras brīnišķīgs 360o panorāmas skats uz Rīgu. Savukārt, kokteiļbārs MINOX no pasākumu telpām dienā vakarā pārtop par vietu, kur baudīt neatkārtojamu skatu, labu atmosfēru un, protams, izcilus kokteiļus.

INFRASTRUKTŪRA

Restorāna un ēdināšanas pakalpojumus nodrošina 10 HITS un Daily. Biroju ēkās Teodors un Henrihs izvietoti pirmās nepieciešamības preču veikals Narvesen, Maxima Express pārtikas veikals, šokolādes māja TASTE Caps, skaistumkopšanas salons WOW Beauty Lounge, aptieka Apotheka un privātais bērnudārzs Dudiņdārzs.

IKDIENAS SĪKUMI

Ērta auto novietošana daudzstāvu vai virszemes autostāvvietā. Elektromobiļu uzlādes punkti, velosipēdu novietnes, skūteru koplietošanas pakalpojums, auto koplietošanas pakalpojums ar City Bee un CAR GURUDPD paku skapis un WashBox ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi.

ĒRTA NOKĻŪŠANA

Jaunajā Teikā iespējams nokļūt 15-30 minūšu laikā no visiem Rīgas rajoniem, tostarp Rīgas starptautiskās lidostas. Nokļūstiet šeit ar auto, velosipēdu, sabiedrisko transportu - šurp brauc gan autobusi, gan tramvaji, gan trolejbusi - vai nāciet kājām!

Jūsu
jautājumi
tiek gaidīti

+371 20009670, +371 67224803

Pateicoties ērtai satiksmei, pilsētas centrs ir sasniedzams vien 10 minūšu laikā. Jaunuzceltā Austrumu maģistrāle atvieglo un paātrina nokļūšanu līdz Krastmalai, un pat līdz Vecāķu pludmalei var nokļūt 15 minūtēs. Ērti pieejamā attālumā ir skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes un diennakts aptiekas, izklaides vietas un aktīvās atpūtas iespējas. Tuvumā atrodas Mežaparks, Jugla, Purvciems un Pļavnieki. Jaunās Teikas centrālā lokācija nodrošina iespēju dažādību. Darba dienās tie ir ērti sasniedzami biznesa centri, izglītības iestādes, valsts iestādes un dažādu servisu sniedzēji, bet brīvdienās tieši blakus ir izklaides centri, mežs, aktīvā atpūta vai pludmale.